Verkonrakentaja Wire Oy
Merventie 56
13720 Parola
y-tunnus 1874363-8

Laskutustiedot

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003718743638
Välittäjätunnus: 003723327487
Verkkolaskuoperaattori: Apix Messaging Oy

Pdf-laskut sähköpostilla (vain laskut):

wire@skannaus.apix.fi

Ohje laskujen lähettämisestä pdf-tiedostona yllä olevaan sähköpostiin löydätte täältä: https://www.apix.fi/ohje.html

Emme ota enää vastaan paperilaskuja. Tulemme palauttamaan kaikki postin kautta tulleet paperilaskut.

Laskutusohje:

Laskuissa tulee aina olla 6-numeroinen projektinumeromme sekä tilaajan nimi.

Verkonrakentaja Wire Oy on AVL 8 c §:ssä tarkoitettuja rakentamispalveluja myyvä yritys, jonka ostamaan rakentamispalveluun sovelletaan käännettyä arvonlisäverovelvollisuutta.

 

KALUSTON LASKUTUSOHJE:

Verkonrakentaja Wire Oy on keskittänyt kalustoon liittyvien laskujen käsittelyn yhteistyökumppanilleen. Kaikki kalustoon liittyvät laskut tulee lähettää alla olevaan laskutusosoitteeseen:

Verkkolaskut:

Verkonrakentaja Wire Oy / co. TI-Engineering Systems Oy

OVT-tunnus: 0037101891422000

Operaattori: Opuscapita

Paperilaskut:

Verkonrakentaja Wire Oy / co. TI-Engineering Systems Oy

PL 174

78201 Varkaus

Kalustoon liittyvissä laskuissa on ehdottomasti mainittava tilauksen yhteydessä ilmoittamamme työnumero, kaluston rekisterinumero sekä tilaajan nimi.

Henkilöstö

Henkilöstömme sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@wirenet.fi.

Hallinto

Valtteri Virtanen 
Yrittäjä
050 4567 970
valtteri.virtanen@wirenet.fi

Talous- ja henkilöstöhallinto

Päivi Eloranta
Hallinnon koordinaattori
050 4567 512
paivi.eloranta@wirenet.fi

Tarjouslaskenta

tarjouslaskenta@wirenet.fi
Merventie 56, 13720 Parola

Mikko Männikkö
Tarjouslaskija
050 4567 862
mikko.mannikko@wirenet.fi

Työnjohtajat

Bergholm Jan-Olof
050 4567 581
jan-olof.bergholm@wirenet.fi

Antti Lamppu
050 4567 737
antti.lamppu@wirenet.fi

Osmo Rajahalme
050 4567 880
osmo.rajahalme@wirenet.fi

Heikki Ristimäki
050 4567 690
heikki.ristimaki@wirenet.fi

Teemu Roisko
050 4567 888
teemu.roisko@wirenet.fi

Mikko Toivonen
050 4567 635
mikko.toivonen@wirenet.fi

Kuljetukset

Hannu Kauppi
050 4567 863
hannu.kauppi@wirenet.fi

 

 

 

 

Ota yhteyttä