Verkonrakentaja Wire Oy

Merventie 56
13720 Parola
y-tunnus 1874363-8

Laskutustiedot

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003718743638
Välittäjätunnus: 003723327487
Verkkolaskuoperaattori: Apix Messaging Oy

Pdf-laskut sähköpostilla (vain laskut):

wire@skannaus.apix.fi

Ohje laskujen lähettämisestä pdf-tiedostona yllä olevaan sähköpostiin löydätte täältä: https://www.apix.fi/ohje.html

Emme ota enää vastaan paperilaskuja. Tulemme palauttamaan kaikki postin kautta tulleet paperilaskut.

Laskutusohje:

Laskuissa tulee aina olla 6-numeroinen projektinumeromme sekä tilaajan nimi. Kalustoon liittyvissä laskuissa on mainittava 6-numeroinen työnumeromme, kaluston rekisterinumero ja tilaajan nimi.

Verkonrakentaja Wire Oy on AVL 8 c §:ssä tarkoitettuja rakentamispalveluja myyvä yritys, jonka ostamaan rakentamispalveluun sovelletaan käännettyä arvonlisäverovelvollisuutta.

 

 

 

 

Hallinto

Valtteri Virtanen 
Toimitusjohtaja
050 4567 970
valtteri.virtanen@wirenet.fi

Lassi Kärkkäinen
Tuotantojohtaja
040 8248 778
lassi.karkkainen@wirenet.fi

Henna Kärkkäinen 
Laatupäällikkö, alitusliiketoiminta
040 5608 812
henna.karkkainen@wirenet.fi

Talous- ja henkilöstöhallinto

Paula Hallaneva
Hallintopäällikkö
044 5357 155
paula.hallaneva@wirenet.fi

Päivi Eloranta
Hallintokoordinaattori
050 4567 512
paivi.eloranta@wirenet.fi

Tarjouslaskenta

Ensisijaisesti tarjouspyynnöt osoitteeseen

tarjouslaskenta@wirenet.fi
Merventie 56, 13720 Parola

Työnjohtajat

Viivi Naakka
Projektipäällikkö, Sähkötöiden johtaja
050 4567 650
viivi.naakka@wirenet.fi 

Heikki Ristimäki
Suunnittelupäällikkö
050 4567 690
heikki.ristimaki@wirenet.fi

Kristian Hendricksson
Projektipäällikkö
050 4567 550
kristian.hendricksson@wirenet.fi

Osmo Rajahalme
Projektipäällikkö
050 4567 880
osmo.rajahalme@wirenet.fi

Teemu Roisko
Työnjohtaja
050 4567 888
teemu.roisko@wirenet.fi

Kuljetukset

Hannu Kauppi
050 4567 863
hannu.kauppi@wirenet.fi

Alitukset

Henna Kärkkäinen
0405608812

henna.karkkainen@wirenet.fi

Ota yhteyttä